Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 73/19-44
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
2.640.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.760.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Český Krumlov

Související dokumenty

Dražební vyhláška č. j. 179 EX 73/19-44 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek č. 369 046 2019 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)Rodinný dům Větřní (Č. Krumlov)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Rodinný dům se nachází v městě Větřní č.p.35. Jde o dům samostatný, částečně podsklepený se dvěma nadzemními podlažími a sklonitou střechou. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné vedlejší komunikaci ve vlastnictví města.

Dům je samostatně stojící, čelní strana domu je orientována k jihu. Vchod do domu je jak z jižní strany do 1. NP, tak ze severní strany do 2. NP. Na dům kolmo navazuje stodola. Dům má sklonitou střechu a je částečně podsklepen. 2. NP je přístupno jak zvenčí, tak i po vnitřním schodišti. V každém patře se nachází jedna bytová jednotka, v 1. NP o dispozici 2+1 a v 2. NP o dispozici 4+1.

Stodola - stavba o zastavěné ploše více něž 100m2. jedná se o stavbu zděnou, nepodsklepenou. Stodola navazuje kolmo na rodinný dům.

Venkovní úpravy a vedlejší stavby tvořící příslušenství domu jsou oceněny zjednodušeným způsobem, venkovní úpravy tvoří příslušenství stavby. Jedná se o zpevněné plochy přípojky ing. Sítí a vedlejší stavbu na pozemku parc. č. 1102/2 – dřevěnou kůlnu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace