Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům - podíl id. 1/2 (okr. Plzeň-jih)

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 818/18-51
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
600.000,- Kč
Nejnižší podání:
400.000,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
18.09.2019, 14:00
Konec dražby:
18.09.2019, 15:00
Dražební jistota:
100.000,- Kč
Minimální příhoz:
10.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Plzeň-jih

Související dokumenty

Dražební vyhláška č. j. 179 EX 818/18-51
Znalecký posudek č. 380 057 2019
Odročení dražebního jednání
Rodinný dům - podíl id. 1/2 (okr. Plzeň-jih)Rodinný dům - podíl id. 1/2 (okr. Plzeň-jih)Rodinný dům - podíl id. 1/2 (okr. Plzeň-jih)Rodinný dům - podíl id. 1/2 (okr. Plzeň-jih)Rodinný dům - podíl id. 1/2 (okr. Plzeň-jih)Rodinný dům - podíl id. 1/2 (okr. Plzeň-jih)Rodinný dům - podíl id. 1/2 (okr. Plzeň-jih)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitost se nachází ve městě Stod v okrese Plzeň – jih cca 20 km jihozápadně od Plzně. Nemovitost leží při ulici Šafaříkova č.p. 348, která je vzdálena od centra města cca 500 m severním směrem. Jedná se o vedlejší komunikaci. Okolní zástavba je tvořena rodinnými domy a průmyslovou zástavbou (sklady a průmyslovými areály). Dům je orientován čelní stranou na jih. Parcela, na které stojí dům je rovinatého charakteru, stejně tak okolní terén. Příjezd k nemovitosti je po veřejně užívané zpevněné komunikaci ve vlastnictví města Stod.

z vlastního pozemku. Dům má obdélníkový tvar, k uliční části pravděpodobně byla (dle cihlové obvodové zdi) přistavěna dvorní část. Za domem a z levé části domu je zahrada. Pozemek je oplocen a neudržován.

Rodinný dům je částečně podsklepený s 1.NP. Dům je zděný, zastřešen sedlovou střechou, krov je pravděpodobně dřevěný. Krytina je z pálených tašek bobrovek, v přistavěné dvorní části jsou tašky pálené nové. Fasáda vápenná hladká, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, vč. parapetů. Okna jsou plastová. Vytápění je pravděpodobně kotlem na tuhá paliva. Dům je pravděpodobně připojen na elektřinu, vodovod, a kanalizace je svedena pravděpodobně do veřejné kanalizace. Dům je v průměrném až podprůměrném stavebně-technickém stavu s vyměněnými okny a přistavěnou dvorní části.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace