Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Byt Rokytnice v Orlických horách

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 207/19-26
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
635.000,- Kč
Nejnižší podání:
423.333,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, byt
Okres:
Rychnov nad Kněžnou

Související dokumenty

Dražební vyhláška č. j. 179 EX 207/19-26 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek č. 372 049 2019 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Byt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horáchByt Rokytnice v Orlických horách
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitost se nachází ve městě Rokytnice v Orlických Horách v katastrálním území Horní Rokytnice. Horní Rokytnice je místní částí města Rokytnice v Orlických Horách severním směrem. Bytový dům leží při hlavní komunikaci a příjezd je po zpevněné komunikaci. Přístupový pozemek kolem bytového domu parc. č. 562/3 byl přikoupen vlastníky nemovitosti, který však není součástí ocenění. Dle usnesení Exekutorského úřadu Žďár nad Sázavou nebude pozemek parc. č. 562/3 zahrnut v dražbě. Ostatní zástavba v okolí je velice řídká, v sousedství je jen další bytový dům a rodinný dům. Okolní terén je členitý, vlastní pozemek svažitý směrem k jihu.Byt se nachází v bytovém domě Rokytnice v Orlických horách č. p. 370. Jedná se o samostatný bytový dům, přibližně obdélníkového půdorysu, s jedním vchodem, bez výtahu. Dům je podsklepený, má 2 nadzemní podlaží a sklonitou střechu. V domě jsou celkem 4 byty. Sklepy a skladovací místnosti pro byty jsou umístěny v 1.PP.

Jednotka č. 370/4
- byt 2+1 umístěný v 2.NP domu č. p. 370 (vpravo), byt je v průměrném, spíše podprůměrném stavebně technickém stavu se zanedbanou údržbou. Byt je dispozičně řešen jako 2+1, přičemž dva pokoje jsou propojen v jeden. Orientace bytu je na sever a na jih.

Vybavení bytu tvoří sprchový kout, umývadlo, WC kombi. V kuchyni se nachází dvoukolový elektrický vařič, sporák chybí. Vytápění je řešeno krbovými kamny a elektrickými přímotopy.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace