Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Pozemky se stavbou okr. Opava

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 846/19-163
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
1.150.000,- Kč
Nejnižší podání:
766.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, nebytový nebo kancelářský prostor
Okres:
Opava

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Pozemky se stavbou okr. OpavaPozemky se stavbou okr. OpavaPozemky se stavbou okr. OpavaPozemky se stavbou okr. OpavaPozemky se stavbou okr. OpavaPozemky se stavbou okr. OpavaPozemky se stavbou okr. OpavaPozemky se stavbou okr. OpavaPozemky se stavbou okr. OpavaPozemky se stavbou okr. Opava
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

- stavba bez č.p./č.ev., jiná stavba - součástí pozemku p.č. 977/2
- stavba bez č.p./č.ev., zem. stavba - součástí pozemku p.č. 977/3
- pozemek p.č. 977/2 - zastavěná plocha a nádvoří
- pozemek p.č. 977/3 – zastavěná plocha a nádvoří
Budova na parc.č. 977/2 je situována na rovinatém terénu a sousedí s rodinným domem na parc.č. 977/1. Přes tuto parcelu je umožněn i přístup ke všem oceňovaným budovám.
Jedná se o částečně podsklepenou, přízemní stavbu s půdou. Vstup je přes garáž přístupnou z ulice. Hlavní přístup je dveřmi ze dvora přes parcelu cizího vlastníka (parc.č. 977/1).
Přes dvůr (pozemek parc.č. 977/1) je přístup do další oceňované budovy na parc.č. 977/3 – hospodářské stavby a skladů. Tato stavba sousedí se zděnou stavbou na parc.č. 976.
Východní část tohoto objektu není zřejmě v souladu se zákresem v katastrální mapě a jeho skutečná plocha pravděpodobně zasahuje do parc.č. 977/1.
Budovy jsou připojeny na elektřinu. Rozvodná skříň s elektroměrem je umístěna na fasádě sousedního rodinného domu. Ostatní inženýrské sítě nejsou do budov zavedeny.
Technický stav: Dle odborného odhadu jsou budovy starší 80 let, jsou v průměrném stavebně technickém stavu s mírně zanedbanou údržbou.
Stavební řešení budovy na parc.č. 977/2:
Nosné konstrukce jsou zděné z cihel, vnitřní omítky jsou vápenocementové a vnější omítka břízolitová, keramické pásky. Stropy betonové, dřevěné, trámové. Střecha sedlová s dřevěným krovem, krytina živičná, s části osinkocementové šablony, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Schody dřevěné. Dveře jsou dřevěné, okna dřevěná zdvojená, dvojitá. Podlahy betonové a prkenné. Vytápění kotlem na tuhá paliva umístěným ve sklepě, elektroinstalace 220/380 V. Chybí rozvody vody, kanalizace.
Dispozice budovy na parc.č. 977/2:
1.PP – schodišťový prostor, chodba, kotelna, elektro rozvodna, sklad
1.NP – garáž, ruční dílna, kancelář, strojní dílna, schodišťový prostor, sklad
Stavební řešení budovy na parc.č. 977/3:
Nosné konstrukce jsou zděné ze škvárobetonových tvárnic a dřevěné. Stropy jsou dřevěné, trámové. Střecha sedlová s dřevěným krovem, krytina živičná, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vrata dvoukřídlá, dřevěná, okna dřevěná. Elektroinstalace 220/380 V.
Příslušenství
Příslušenství tvoří přípojka elektrické energie a budovy na parc.č. 977/3.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace