Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům okr. Brno - venkov

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 1079/19-195
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
2.906.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.937.333,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
20.12.2021, 09:00
Konec dražby:
20.12.2021, 10:00
Dražební jistota:
100.000,- Kč
Minimální příhoz:
10.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Brno-venkov

Související dokumenty

Dražební vyhláška
Znalecký posudek
Rodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkovRodinný dům okr. Brno - venkov
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Objekt se nachází v okrajové části obce Telnice, mimo zastavěné území. Původně byl vystavěn jako čerpací stanice pro závlahový systém. U objektu se nachází zadržovací vodní nádrž. V posledních letech byla nemovitost přebudována na rodinný dům. Pozemky kolem domu a pod domem jsou ve vlastnictví třetích osob a tento fakt není právně ošetřen. Katastrem nemovitostí je nemovitost vedena jako jiná stavba bez čp/če. Vzhledem k atypičnosti nemovitosti a neošetřeným přístupům přes pozemky třetích osob, je na nemovitost pohlíženo jako na rodinný dům bez příslušenství a pozemku. Technologické zařízení v suterénu objektu slouží dle sdělení povinného k zavlažování okolních zemědělských pozemků. Součástí ocenění není meliorační zařízení umístěné mimo oceňovaný objekt.
Objekt je samostatně stojící, podsklepený s dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou. Půdorys je pravidelný, přibližně do tvaru L. Pozemky pod domem a kolem domu jsou ve vlastnictví třetích osob, provedené přístavby tvoří příslušenství hlavní stavby.
Vstup do domu je ze severní strany do zádveří a odtud dál do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. V přízemí je dále umístěno WC a dílna pro opravu automobilů. Druhé nadzemní podlaží je přístupné po vnitřním betonovém schodišti. V 2. NP se nachází 3 obytné pokoje a koupelna s WC.
Dispozičně tedy objekt odpovídá RD 4+kk.
Dům je v průměrném stavebně technickém stavu s částečně provedenou modernizací umožňující jeho užívání pro bydlení. Vybavení je ve standardním provedení. Podlahy jsou laminátové či pokryty keramickou dlažbou, okna plastová, dveře původní v plechových zárubních, křídla plná. Kuchyňská linka je nová s vestavěnými spotřebiči a sklokeramickou deskou. WC je závěsné, koupelna v 2. NP disponuje vanou, umývadlem a závěsným WC.
Materiálové a konstrukční vybavení domu byly zjištěny při místním šetření, půdorysné vnější rozměry objektu byly získány z projektové dokumentace, katastrální mapy, fotomapy nebo odborným odhadem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace