Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

NEJBLIŽŠÍ

179 EX 445/24-456
Olomouc  /  Nemovitost  /  Pozemek
Začátek dražby:
16.09.2026, 09:00
Konec dražby:
16.09.2026, 10:00
Nejnižší podání:
603.554,- Kč
179 EX 189/26-22
Žďár nad Sázavou  /  Nemovitost  /  Rodinný dům
Začátek dražby:
16.09.2026, 10:00
Konec dražby:
16.09.2026, 11:00
Nejnižší podání:
1.786.667,- Kč
179 DC 16/26-4
Pardubice  /  Nemovitost  /  Byt
Začátek dražby:
21.09.2026, 09:00
Konec dražby:
21.09.2026, 10:00
Nejnižší podání:
697.200,- Kč
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace