Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Budova v obci Dobšice

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 619/19-101
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
5.800.000,- Kč
Nejnižší podání:
3.866.667,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
24.03.2021, 10:00
Konec dražby:
24.03.2021, 11:00
Dražební jistota:
100.000,- Kč
Minimální příhoz:
10.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, nebytový nebo kancelářský prostor
Okres:
Znojmo

Související dokumenty

Dražební vyhláška
Znalecký posudek
Budova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci DobšiceBudova v obci Dobšice
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitávěc se nachází v k.ú. Dobšice u Znojma v obci Dobšice na ulici Vilová 459. Jedná se o stavbu ubytovacího zařízení s restaurací, konkrétně penzion a restaurace Zátiší. Budova penzionu stojí na pozemcích p.č. 380/4 a 380/5. Povinný je vlastníkem pozemku na p.č. 380/5 a budovy Dobšice č.p. 459. Pozemek p.č. 380/4 je ve vlastnictví Leškové Lucie. Příjezd k nemovitosti je po veřejně užívané hlavní zpevněné komunikaci na parc.č. 5673/1 ve vlastnictví obce Dobšice.
Objekt je samostatně stojící, nachází se u hlavní komunikace, vstup do domu je z ulice, ze západní strany do 1.NP, kde se nachází prostor restaurace, kuchyně, sklad a původní garáž. V ocenění se vychází z výměr půdorysů, které byly poskytnuty povinným panem Olivou.
1.NP: restaurace, kuchyně, kotelna, sklad, 2x toalety s umyvadlem, schodiště
2.NP: chodba, schodiště, kuchyně, kotelna, 2x sociální zařízení, 2x WC, 2x pokoj
Podkroví: 2x bytová jednotka – dispozice 2+1 a 3+1
Půdorys domu je přibližně obdélníkový, kolem domu jsou zpevněné plochy. Ze západní strany je vstup do penzionu, ze zadní strany je druhý východ do zastřešeného prostoru, který je dlážděný a je využit pro skladování dřeva.
Budova má betonové základy s izolací, nosné konstrukce jsou zděné. Krov je dřevěný, střecha sedlová s pálenými taškami, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Schodiště je dřevěné, vstupní dveře jsou plastové, vnitřní dveře jsou původní plné. Okna jsou plastová a v podkroví střešní. Vnitřní omítky štukové a keramické obklady ve standardní úpravě. Jsou zde rozvody studené a teplé vody, kanalizace veřejná.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace