Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

byt v Šanově - podíl o velikosti id. 1/4 na bytovém domě

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 4/14
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
700.000,- Kč
Nejnižší podání:
466.666,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, byt
Okres:
Znojmo
byt v Šanově - podíl o velikosti id. 1/4 na bytovém doměbyt v Šanově - podíl o velikosti id. 1/4 na bytovém doměbyt v Šanově - podíl o velikosti id. 1/4 na bytovém doměbyt v Šanově - podíl o velikosti id. 1/4 na bytovém doměbyt v Šanově - podíl o velikosti id. 1/4 na bytovém domě
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Předmětem ocenění je id. ¼ nemovitosti. Tento podíl odpovídá faktickému užívání jedné bytové jednotky z celkem čtyř stejně velkých jednotek v bytovém domě. V kupní smlouvě je v článku IV. Uvedeno: „Účastníci se dohodli, že kupující budou užívat jednotku ve 2.NP vpravo“. Součástí spoluvlastnického podílu je také podíl na pozemku pod budovou parc.č. 590/8 – zastavěná plocha a nádvoří.
Bytová jednotka je umístěna v podkroví domu, v jeho pravé části při pohledu z ulice. Bytová jednotka je dispozice 3+KK.
Vstup je do chodby, která je otevřená do obytného prostoru obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Naproti vstupu do bytu je jedna ložnice orientovaná do ulice. Druhá, taktéž orientovaná do ulice má vstup ze zadní části obývacího pokoje. V obou ložnicích chybí podlahová krytina. V levé části vstupní chodby je vstup do WC a koupelny. V koupelně chybí umývadlo. Je zde pouze sprchový kout. Z kuchyňského koutu se vstupuje do komory, ve které je umístěný zásobníkový bojler na teplou vodu. V kuchyňském koutu chybí kuchyňská linka a sporák. Kotel na elektrickou energii je umístěný ve vstupní chodbě, vpravo od vstupu do bytu.
Obytné místnosti bytu jsou umístěny pod šikmým střešním pláštěm s výškou stěn v místě půdní nadezdívky 1,06 metru.
Kolem domu je zahrada pod společným oplocením, která je však ve výlučném vlastnictví vlastníků přízemních jednotek včetně vedlejších staveb – přístřešků pro garážování dvou vozidel a sklad nářadí v zadní části zahrady.
Objekt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a kanalizaci.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace