Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Pozemky okr. Cheb

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 1168/21-34
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
435.000,- Kč
Nejnižší podání:
290.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Cheb

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Pozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. ChebPozemky okr. Cheb
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Oceňované pozemky parc.č. 1719/15 a 1891/1 k.ú. Mnichov u Mariánských Lázní se nachází v centru obce Mnichov. Obec Mnichov se nachází v okrese Cheb a je v blízkosti Mariánských Lázní. K Mnichovu patří dvě přilehlé obce Rájov a Sítiny. Žije zde 401 obyvatel.
Pozemky parc. č. 1719/15 a 1891/1 je přístupný ze zpevněné obecní komunikace. Pozemky nejsou v jenom funkčním celku, ale jsou od sebe vzdáleny cca 15 m. Jedná se o rovinaté, převážně zatravněné pozemky, které plní funkci zahrady okolo domu Mnichov č.p. 103, který ale není předmětem ocenění.
Pozemek parc.č. 1719/15 je dle KN pozemek ostatní plochy přibližně obdélníkového tvaru. Pozemek je oplocený, neupravený a zatravněný. Je zde umístěna studna kopaná. Pozemek je dobře využitelný pro vlastníka přilehlé budovy č.p. 103. Dle územního plánu se jedná o plochy pro vesnické bydlení a je to tedy stavební pozemek.
Pozemek 1891/1 se nachází v blízkosti parcely 1719/15. Jedná se o přibližně o obdélníkovou plochu pozemku. Na parcele stojí garážovací přístřešek, přístup po zpevněné komunikaci. Jsou zde zavedeny veškeré inženýrské sítě. Dle územního plánu se také jedná o pozemek vesnického bydlení, je to tedy také stavební pozemek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace