Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Dražba pozemku v obci Pavlov

Aktuální stav dražby:
odročeno
důvod: Byly zjištěny nové skutečnosti, které mají zasadní vliv na cenu pozemku.

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 169/14-27
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
770.000,- Kč
Nejnižší podání:
513.333,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Břeclav
Dražba pozemku v obci PavlovDražba pozemku v obci PavlovDražba pozemku v obci PavlovDražba pozemku v obci PavlovDražba pozemku v obci Pavlov
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Pozemek se nachází na jižním okraji obce Pavlov v lokalitě s novou výstavbou rodinných domů v blízkosti ulice Zahradní. Zástavba v okolí je tvořena samostatně stojícími a řadovými rodinnými domy. Pozemek je dle LV v druhu pozemku vinice a je takto k datu ocenění využíván, pozemek je porostlý sazenicemi vinné révy. Nachází se v mírně svažitém terénu, orientovaném k severovýchodu k vodní nádrži Nové Mlýny. Západně od obce se tyčí Pálavské vrchy a celá obec vč. oceňovaného pozemku se nachází v Chráněné krajinné oblasti Pálava, II.-IV. zóna.
Inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina a plyn) jsou na hranici pozemku, v nově vybudované ulici, která prochází jižně od pozemku. Příjezd k pozemku je z ulice Zahradní do nově vybudované komunikace s asfaltovým povrchem s omezenou možností parkování. Na pozemek je přístup z veřejného pozemku.
Dle územního plánu obce Pavlov se pozemek nachází v plochách změn, zastavitelné plochy smíšené obytné (SO). Na pozemek je pohlíženo jako na stavební s plánovanou výstavbou rodinného domu, vinná réva rostoucí na pozemku nezvyšuje ani nesnižuje jeho hodnotu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace