Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům Bušovice (k.ú. Sedlecko)

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 DC 11/19-5
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
1.250.000,- Kč
Nejnižší podání:
833.334,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Rokycany

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům Bušovice (k.ú. Sedlecko)Rodinný dům Bušovice (k.ú. Sedlecko)Rodinný dům Bušovice (k.ú. Sedlecko)Rodinný dům Bušovice (k.ú. Sedlecko)Rodinný dům Bušovice (k.ú. Sedlecko)Rodinný dům Bušovice (k.ú. Sedlecko)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Dům je samostatný, uliční strana domu je orientován k jihu. Vchod je z boční strany domu, z vlastního pozemku do zádveří. Dům je částečně podsklepený, bez podkroví a je dispozičně řešen jako 2+1.
1.PP - sklad
1.NP – zádveří, kuchyň, pokoj, pokoj, koupelna, WC
Půdorys domu je pravidelný, do tvaru obdélníku, směrem do dvora na levé straně navazuje na dům vedlejší stavba. Stavby ohraničují dvůr, na který navazuje zahrada.
Dům je zděný z cihel pálených průměrné tl. 45 cm. Krov je dřevěný, střecha je sedlová krytá pálenými taškami bobrovkami. Fasáda je z vápenocementového nástřiku, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Okna jsou dřevěná dvojitá a jedno je plastové (směrem do ulice), dveře dřevěné zárubně. Stropy jsou rovné, vnitřní omítky vápenné hladké, keramické obklady jsou v kuchyni, v koupelně. Podlahy místností tvoří cementový potěr, a v koupelně keramická dlažba. Vnitřní vybavení tvoří umyvadlo, vana smaltovaná, WC, v kuchyni j eel. sporák. Ohřev vody zajišťuje el. zásobníkový bojler. Vytápění je zabezpečeno elektrickými topnými panely umístněnými ve stropech. Dům je připojen na elektřinu, a zemní plyn (chybí rozvody po domě).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace