Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 640/19-70
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
1.410.000,- Kč
Nejnižší podání:
940.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Jindřichův Hradec

Související dokumenty

Dražební vyhláška č.j. 179 EX 640/19-70 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek č. 422 099 2019 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)Rodinný dům (Česká Olešná obec Strmilov)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Dům je řadový, koncový, čelní strana domu je orientován k jihovýchodu. Vchod je ze zadní strany z vlastního pozemku. V zadní části pozemku (naproti vchodu do domu) je umístěna vedlejší stavba zapsaná v katastru nemovitostí jako jiná stavba bez čp/če na pozemku parc. č. St. 120/4. Tato stavba je přístupná též z ulice a jsou zde vrata, jedná se tedy pravděpodobně částečně o garáž se skladem. Za domem se též nachází dřevěný altán a menší vedlejší zděná stavba navazující v levé části na dům. Kolem domu a před domem se nachází zahrada rovinatého charakteru. Pozemek je pod oplocením.

Rodinný dům je pravděpodobně nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím, sedlovou střechou s podkrovím. Krytina je z azbestocementových šablon. Fasáda je vápenná hladká, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, vč. parapetů. Okna jsou plastová. Vytápění je pravděpodobně kotlem na tuhá paliva. Dům je pravděpodobně připojen na elektřinu, vodovod, kanalizace je pravděpodobně svedena do jímky. Dům je v průměrném stavebně-technickém stavu s údržbou.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace