Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 721/18-35
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
600.000,- Kč
Nejnižší podání:
400.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Frýdek-Místek

Související dokumenty

Znalecký posudek č. 315-123/2018 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška č.j. 179 EX 721/18-35 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2Rodinný dům Frýdek Místek - podíl 1/2
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitost se nachází v městě Frýdek-Místek , městské části Zelinkovice, při ulici Příborská č. p. 72. městská část Zelinkovice leží na západním okraji Frýdku-Místku. Nemovitost leží při hlavní komunikaci.
Okolní zástavba je tvořena samostatnými rodinnými domy. Uliční strana domu je orientována na jih, okolní terén je rovinatý. Přístup k nemovitosti je z hlavní komunikace. Asi 100 m za domem vede dálnice D48.

Dům je samostatný, fasádní strana domu je orientován k jihu. Vchod je z boční strany domu, z vlastního pozemku do zádveří. Dům je částečně podsklepený, bez podkroví a je dispozičně řešen jako 4+KK. Vnitřní vybavení je v zanedbaném stavu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace