Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům Holešov

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 276/19-179
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
3.363.500,- Kč
Nejnižší podání:
2.242.333,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Kroměříž

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům HolešovRodinný dům Holešov
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Dům č.p. 617 je řadový koncový, nepodsklepený, se 2 nadzemními podlažími, se sedlovou střechou bez obytného podkroví, přístavba ve dvoře má 1 nadzemní podlaží a pultovou střechu. Druhé nadzemní podlaží má směrem do dvora šikmou střechu. Půdorys domu je nepravidelný, přibližně obdélníkový. Z ulice je vstup vraty na dvůr, z něj je vstup do domu do zádveří, odtud do dalších místností v 1.NP a po schodišti do 2.NP. V půdním prostoru je provedena příprava na půdní vestavbu pokoje, do kterého bude vstup po schodišti z 1 pokoje ve 2.NP.
Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a zemní plyn. Vytápění je ústřední s plynovým kombikotlem, v obývacím pokoji jsou i kamna na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje plynový kombikotel.
Podrobný popis konstrukcí - viz. tabulka Výpočet věcné hodnoty stavby.
Dům obsahuje 1 bytovou jednotku 3+1, skládá se z těchto částí: 1.NP - 1 pokoj, kuchyň, spíž, koupelna s WC, zádveří, chodba se schodištěm, kotelna
2.NP - 2 pokoje
půdní prostor - částečná příprava na půdní vestavbu 1 pokoje
Technický stav: Dům je asi z r. 1930 (dle odborného odhadu), v r. 2007 byla provedena přístavba, stavební úpravy a stavba garáže (dle kolaudačního rozhodnutí). K domu byla přistavěna kotelna, zádveří a část sociálního zařízení, byla provedena celková modernizace domu a změna dispozice v 1.NP. Dům je ve velmi dobrém stavebně-technickém stavu, vnitřní vybavení je z r. 2007.
Příslušenství domu: garáž, venkovní úpravy (zpevněné plochy dlážděné, plot dřevěný laťový se zděnou podezdívkou a zděnými sloupky, plotová vrata dřevěná prkenná, pergola, venkovní krb)
Zděná garáž stojí na konci dvora, k ní je přistavěna dřevěná pergola. Dvůr je z části dlážděný a z části zatravněný, pozemek je rovinatý.
Parcela č. 1627 leží podél pozemků s rodinným domem, jedná se o společnou cestu k zahradám za sousedními rodinnými domy. Je zatravněná, vstup na ni je vraty z ulice, délka je asi 32 m.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace