Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských Lázní

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 DC 10002/20
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
1.720.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.146.667,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
14.12.2020, 10:00
Konec dražby:
14.12.2020, 11:00
Dražební jistota:
100.000,- Kč
Minimální příhoz:
10.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Cheb

Související dokumenty

Dražební vyhláška
Znalecký posudek
Rodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských LázníRodinný dům k.ú. Mnichov u Mariánských Lázní
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepený, patrový rodinný dům s volným půdním prostorem. Interiér domu byl v letech 2003 - 2017 modernizovaný. Střecha budovy je sedlová s krytinou z plechových šablon.
V domě se nacházejí 3 byty. v suterénu domu jsou sklepní prostory. V 1. NP je byt o dispozici 4+1. Koupelna je vybavena vanou a sprchovým koutem. Wc je samostatné. Dále se v NP nachází kotelna.
Ve 2. NP je byt o dispozici 1 +kk s koupelnou a WC a byt o dispozici 4+1 s koupelnou a WC. Podlahy jsou betonové pokryté keramickou dlažbou, kobercem nebo plovoucí podlahou. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné nebo dřevěné prosklené.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace