Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům - Lednice, okr. Břeclav

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 1384/19-78
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
3.030.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.020.000,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
11.11.2020, 09:00
Konec dražby:
11.11.2020, 10:00
Dražební jistota:
100.000,- Kč
Minimální příhoz:
10.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Břeclav

Související dokumenty

Dražební vyhláška
Znalecký posudek
Rodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. BřeclavRodinný dům - Lednice, okr. Břeclav
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Pozemek parc. č. 707 - 325 m2 zastavěná plocha a nádvoří, součástí pozemku je stavba Lednice č.p. 325, rodinný dům

Stavba rodinného domu Lednice č.p. 325 na pozemku parc. č. 707

Nemovitost se nachází v obci Lednice, v okrese Břeclav cca 7 km severozápadně od Břeclavi. Obec leží v Dolnomoravském úvalu, ze severu je obtékána řekou Zámecká Dyje. Okolní zástavba je tvořena staršími rodinnými domy. Nemovitost leží v blízkosti centra obce v ulici Cihlářská. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné komunikaci parc. č. 759/1 ve vlastnictví města Lednice.

Dům je řadový vnitřní, pravděpodobně nepodsklepený, přízemní se sedlovou střechou a bez podkroví. Uliční fasáda je orientována k jihu. Dům je pravidelný, přibližně do tvaru obdélníku, za domem ve vnitrobloku je zahrada. Vstup do domu je z uliční (severní) strany, pravděpodobně do zádveří a odtud dál do domu. Nemovitost je v průměrném stavebně technickém stavu, se základní údržbou.
Dům je zděný, krov dřevěný, střecha je sedlová, krytá pálenými taškami. Fasáda je z břizolitu a částečně vápenná. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, okna jsou plastová s předokenními žaluziemi. Dům je pravděpodobně připojen na elektřinu, vodovod, na veřejnou kanalizaci, plyn je přiveden do fasády.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace