Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům okr. Brno - město

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 1201/21
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
3.700.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.466.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Brno-město

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - městoRodinný dům okr. Brno - město
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Oceňovaný rodinný dům se nachází ve městě Brně, na ulici Půvabná, č.or. 12, na východním okraji Chrlic. V okolí se nachází převážně starší rodinné domy, za zahradou je pole.
Předmětem ocenění je nemovitost, obsahující následující objekty: - Rodinný dům č.p. 319 - je součástí pozemku p.č. 1804 - Venkovní úpravy na pozemku p.č. 1804, 1805 - Pozemek p.č. 1804 - zastavěná plocha a nádvoří - Pozemek p.č. 1805 - zahrada Dům č.p. 319 je řadový vnitřní, nepodsklepený, s 1 nadzemním podlažím, uliční část má sedlovou střechou bez obytného podkroví, dvorní část má pultovou střechu. Půdorys je do tvaru L. Z ulice je přes předzahrádku vstup do chodby, z ní je vstup do dalších místností a přes verandu na dvůr. Místnosti ve dvorním křídle jsou přístupné samostatně ze dvora - komora (s bojlerem), koupelna a schodiště na půdu.
Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a zemní plyn - v současné době jsou elektřina, voda a plyn odpojeny. Vytápění je jen v kuchyni - sporák na tuhá paliva, v ostatních místnostech vytápění chybí (byly zde el. přímotopy). Ohřev vody zajišťoval el. bojer - nyní je odpojen.
Podrobný popis konstrukcí - viz. tabulka Výpočet věcné hodnoty stavby.
Dům obsahuje 1 bytovou jednotku 2+1, skládá se z těchto částí: 1.NP - 2 pokoje, kuchyň, veranda, chodba, WC, koupelna, komora

Technický stav: Dům je asi z r. 1930 (dle odborného odhadu), je v původním stavu.
Zjištěné závady: vnější omítka je přestárlá a místy opadaná, okna jsou původní dřevěná neudržovaná. Koupelna i WC jsou spíše provizorní. Vytápění je jen v kuchyni, v dalších místnostech chybí. Dům je v podprůměrném stavebně technickém stavu, údržba nebyla dlouhodobě prováděna, vnitřní vybavení je podstandardní a morálně značně zastaralé. V současné době jsou odpojeny inženýrské, dům není vytápěn.
Příslušenství domu: venkovní úpravy (zpevněné plochy betonové, plot plechový, plot z drátěného pletiva). Dvůr je z malé části dlážděný, zahrada je neudržovaná, zarostlá náletovými keři a znečištěna složeným odpadem. Pozemek je rovinatý.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace