Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 76/24-62
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
570.000,- Kč
Nejnižší podání:
380.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Cheb

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3Rodinný dům okres Cheb - podíl 1/3
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Rájov je malá vesnice, část obce Mnichov v okrese Cheb. Nachází se asi 4,5 km na jih od Mnichova. Je zde evidováno 44 adres. Trvale zde žije cca 90 obyvatel. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelná autobusová doprava.
Oceňovaná nemovitost se nachází v centrální části obce, okolní zástavbu tvoří rodinné domy.
Obec Mnichov se nachází 10 km severovýchodně od Mariánských Lázní. V Mnichově sídlí Obecní úřad, je zde poštovní úřad, restaurace se společenským sálem, Autoopravna. V bývalém klášteře Školských sester de Notre Dame je v současné době Ústav pro mentálně postiženou mládež. Další občanská vybavenost se nachází v Mariánských Lázních. Obec má dobré autobusové spojení s Mariánskými Lázněmi a Karlovými Vary.

Předmětem ocenění je nepodsklepený jednopodlažní rodinný dům s obytným podkrovím a přilehlý pozemek. Jedná se o zděnou stavbu na kamenných základech. Vodorovná nosná konstrukce je dřevěná trámová. Střešní konstrukce je tvořena dřevěným krovem a jako střešní krytina je použit eternit a plech. Rodinný dům je vytápěný lokálně kamny na TP a el. přímotopy, ohřev vody zajišťuje bojler. Z IS je dům napojen na kanalizaci a elektřinu. Na pozemku je studna. Rodinný dům byl postaven přibližně v roce 1919. V průběhu let byl dům průběžně udržován a jednotlivé části. Přibližně v roce 2014 proběhla výměna oken za plastová. Celková dispozice je 4+kk.

Na LV se nachází věcné břemeno užívání. Oprávnění pro: Vaňková Elena, Rájov 67, 35301 Mnichov, Povinnost k: Parcela: St. 129, Parcela: St. 51, Parcela: 21/1.
Věcné břemeno nemá vliv na obvyklou cenu, z důvodu doložení informace o úmrtí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace