Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům (rozest.) okres Nymburk

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 738/18-102
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
9.426.000,- Kč
Nejnižší podání:
6.284.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Nymburk

Související dokumenty

Dražební vyhláška č. j. 179 EX 738/18-102 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek č. 324 001 2019 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres NymburkRodinný dům (rozest.) okres Nymburk
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Věcné břemeno užívání uvedené ve znaleckém posudku (oprávněný z věcného břemene p. Kakoun) bylo usnesením soudního exekutora ze dne 10.1.2019 č.j. 179 EX 738/18-44 dne 1.4.2019 pravomocně zrušeno.


Nemovitost se nachází v městysi Loučeň, v katastrálním území Loučeň. Dle katastru nemovitosti je dům rozestavěný, tedy bez čísla popisného. Rodinný dům se leží na pozemku parc. č. St. 707 při ulici Ke Škole. Loučeň je městys v okrese Nymburk ležící 12 km na sever od Nymburka. Žije zde 1325 obyvatel.
Okolní zástavba je tvořena samostatnými rodinnými domy (převážně novostavbami). Uliční strana domu je orientována na sever, dům je zasazen v pozemku a oplocen zděnou zídkou s dřevěnými prkny. Okolní terén je rovinatého charakteru.
Rodinný dům je samostatný, nepodsklepený, přízemní se sklonitou střechou a podkrovím.
Přístup do domu je přes vlastní pozemek z čelní strany. Vstup do domu je z pozemku ze severní strany do zádveří a odtud do dalších místností. Dům je nezkolaudován, dle katastru nemovitostí rozestavěný, avšak v současné době je užíván a obýván.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace