Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 443/18-77
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
2.200.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.100.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Děčín

Související dokumenty

Dražební vyhláška č.j. 179 EX 443/18-77 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek č. 286 094 2018 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)Rodinný dům (Starý Šachov - Děčín)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitost se nachází v Malém Šachově, který je součástí obce Starý Šachov. Oceňovaný objekt leží mimo zastavěné území obce při hlavní komunikaci. Jde o samotu, která je vzdálená od obce cca 1,5 km a leží při zastávce autobusu. Jde patrně o bývalou zemědělskou usedlost či administrativní budovu. Objekt je orientován fasádní stranou k východu, čelní štít je orientován k severu, k hlavní komunikaci. Okolní terén je rovinatý z jižní strany svažitý směrem k severu. Naproti domu z východní strany je umístěna budova na parc č. 247- stodola a altán s venkovním krbem. Parkování je zde možné na vlastním pozemku. Objekt je oplocen pouze ze severní části, která sousedí s komunikací.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace