Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům Všeruby

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
179 EX 335/19-160
Vyřizuje:
Zdeněk Ráček
Odhadní cena:
7.585.000,- Kč
Nejnižší podání:
3.792.500,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Plzeň-sever

Související dokumenty

Dražební vyhláška č.j. 179 EX 355/19-160 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek č. 405 082 2019 / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům VšerubyRodinný dům Všeruby
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Rodinný dům se nachází v obci Klanovice č.p. 13. Pro ocenění se předpokládá, že jde o dům samostatný, přízemní, podsklepený, se sklonitou střechou. Rodinný dům je atypický a výrazně členitý. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné komunikaci ve vlastnictví města Všeruby.

Dům je samostatně stojící z části podsklepený, přízemní, s obytným podkrovím.
Suterén domu obsahuje sklep a schodiště do přízemí.
V prvním nadzemním podlaží se nachází zádveří, tech. místnost, prádelna, spíž, sauna, šatna, hobby místnost, hala se schodištěm do podkroví, obývací pokoj s kuch. koutem a krbem, ložnice, 5 samostatných pokojů, 3 koupelny s WC a nedokončený vnitřní bazén (prostor zatím užívaný pro vířivku).V podkroví se nachází byt 3+kk, dvě koupelny s WC, šatna a terasa.

Dům je v nadstandardním provedení s častým použitím kamene a dalších zajímavých prvků. Vytápění domu je ústřední podlahové elektrickými kotli a jsou zde také dva krby napojené přes výměník do topného systému. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem, podlahy betonové s keramickou a kamennou dlažbou, vodu ohřívají el. bojlery. Zdrojem vody je vlastní studna a odpady jsou svedeny do čističky.

Dům je samostatný, uliční strana domu je orientován k jihu. Vchod do domu je z vlastního pozemku z jižní strany. Dle projektové dokumentace se jedná o rodinný dům se třemi bytovými jednotkami.
V 1.NP se nachází tyto místnosti: předsíň, kuchyně+jídelna, koupelna+WC, chodba 5x pokoj, koupelna + WC, úklidová místnost, sauna, koupelna, WC, hala, prádelna, šatna a sklad, garáž pro dva osobní automobily, dílna.
Dle sdělení stavebního úřadu došlo v roce 2015 k přístavbě a nástavbě.
napravo od domu se nachází pravděpodobně dřevěný příspěvek. Kolem domu jsou zpevněné plochy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace